28 | 03 | 2024

Αποτελέσματα Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος προγράμματος LDV του 1ου ΣΕΚ Πρέβεζας στην Σουηδία

Δημοσιεύτηκε στις Τετάρτη, 09 Οκτωβρίου 2013 Γράφτηκε από τον/την Super User

Για την υλοποίηση από το 1o Σ.Ε.Κ. Πρέβεζας σχεδίου του προγράμματος LLP-LdV με Αριθμό φακέλου 2012-1-GR1-LEO01-09856, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στην Στοκχόλμη της Σουηδίας από 20-10-2013 μέχρι 2-11-2013 παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά και διαμονή των μαθητών και καθηγητών που συμμετέχουν.

1. ALKYSSON TRAVEL CLUB
  2. Kinissis S.A.
Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε, με απόφαση του διευθυντή του σχολείου για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών, αποτελούμενη από το διευθυντή Βερύκιο Θεοφύλακτο κλάδου ΠΕ 17, τον υποδιευθυντή  Φώτογλου Σταύρο κλάδου ΠΕ20, τους καθηγητές Ράπτη Χρήστο κλάδου ΠΕ17.05 και Μπλάτσου Βασιλική κλάδου ΠΕ17.01 και τον μαθητή Ντολάνι Κλαίντι εκπρόσωπο του 15μελούς συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο ALKYSSON TRAVEL CLUB,  που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.

Οι προσφορές σε αρχείο PDF.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος