27 | 04 | 2024

Αξιολόγηση προσφορών για το πρόγραμμα LLP-Ldv

Δημοσιεύτηκε στις Παρασκευή, 19 Οκτωβρίου 2012 Γράφτηκε από τον/την Σ. Φώτογλου

Για την υλοποίηση από το 1o Σ.Ε.Κ. Πρέβεζας σχεδίου του προγράμματος LLP-LdV με Αριθμό φακέλου 2012-1-GR1-LEO01-09858, μετάβαση και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στο Vigo και Μαδρίτη της Ισπανίας από 21-10-2012 μέχρι 10-11-2012 παραλήφθηκαν οι παρακάτω οικονομικές προσφορές για την μεταφορά και διαμονή των μαθητών και καθηγητών που συμμετέχουν.

1. ELVE TOURS
  2. ZENEBISSIS TRAVEL
  3. ΚΥΚΛΟΣ TRAVEL SERVICES S.A.

Η επιτροπή, που συγκροτήθηκε, με απόφαση του διευθυντή του σχολείου για την αξιολόγηση των παραπάνω προσφορών, αποτελούμενη από το διευθυντή Βερύκιο Θεοφύλακτο κλάδου ΠΕ 17, τον υποδιευθυντή κ. Φώτογλου Σταύρο κλάδου ΠΕ20, τον καθηγητή Κατραχούρα Παναγιώτη κλάδου ΤΕ01 και τους μαθητές Ντολάνι Κλαίντι και Κοτζαμουράτογλου Θεόδωρο εκπροσώπους  του 15μελούς συμβουλίου του σχολείου, επέλεξε το τουριστικό γραφείο ΚΥΚΛΟΣ TRAVEL SERVICES S.A.,  που πρόσφερε την πιο συμφέρουσα τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών.

Κατεβάστε από εδώ το αρχέιο των προσφορών. (PDF)

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας ένας επισκέπτης και κανένα μέλος