23 | 04 | 2024

Αξιολόγηση προσφορών τουριστικών γραφείων

Δημοσιεύτηκε στις Πέμπτη, 26 Φεβρουαρίου 2015 Γράφτηκε από τον/την Σταύρος Φώτογλου

Στη Πρέβεζα, σήμερα 17-02-2015, ημέρα Τρίτη και ώρα 14:30, στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου Πρέβεζας (Ε.Κ.), συνήλθε η επιτροπή που συγκροτήθηκε, με απόφαση του διευθυντή, για την αξιολόγηση των προσφορών προκειμένου να υλοποιηθεί από το 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας στο Rende (CS) της Ιταλίας, το σχέδιο του προγράμματος Erasmus+ με αριθμό φακέλου 2014-1-EL01-KA102-000601. Η προσφορά αφορά μετάβαση και επιστροφή 15 μαθητών και 2 συνοδών καθηγητών από 15-3-2015 έως 28-3-2015.

Η επιτροπή, αποτελούμενη από τους Βερύκιο Θεοφύλακτο Διευθυντή του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας, Φώτογλου Σταύρο Υποδιευθυντή του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας, Κοτζαμουράτογλου Γεώργιο Τομεάρχη του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας, Ροπόκη Δημήτριο καθηγητή του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας και Γκίνο Σοκόλ εκπροσώπου των μαθητών, αφού έλαβε υπόψιν τις τρεις (3) οικονομικές προσφορές που κατατέθηκαν στο 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας από τα τουριστικά γραφεία :

1. Kosmas Tours travel services
  2. Karyatis travel
  3. Houliaras tours

, επέλεξε το τουριστικό γραφείο kosmas tours travel services, που πρόσφερε την πιο χαμηλή τιμή και πληρεί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών και των συνοδών καθηγητών.

Δείτε εδώ τις οικονομικές προσφορές.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 5 επισκέπτες και κανένα μέλος