28 | 04 | 2024

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ERASMUS+ 2017-1-EL01-KA102-035365 (2η Ροή - ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ ΕΣΘΟΝΙΑ)

Δημοσιεύτηκε στις Πέμπτη, 27 Σεπτεμβρίου 2018 Γράφτηκε από τον/την Σταύρος Φώτογλου

Θέμα: Αξιολόγηση προσφορών Ταξιδιωτικών - Τουριστικών Γραφείων

Στην Πρέβεζα, σήμερα Δευτέρα 24-09-2018 και ώρα 14:00, στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας συνήλθε η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών ταξιδιωτικών τουριστικών γραφείων που συγκροτήθηκε σύμφωνα με την Πράξη 2/20-09-2018 του Διευθυντή του 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας, για την αξιολόγηση των προσφορών που κατατέθηκαν στο σχολείο, μετά από την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος (αρ. πρωτ.: 63/18-09-2018), που αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πρεβέζης προκειμένου να υλοποιηθεί από το 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας στο Voru της Εσθονίας, το σχέδιο του προγράμματος Erasmus+ με αριθμό φακέλου 2017-1-EL01-KA102-035365.

Η αξιολόγηση προσφορών αφορά τη μετάβαση και επιστροφή μαθητών και συνοδών εκπαιδευτικών από την Πρέβεζα στο Voru της Εσθονίας.

Η επιτροπή αποτελούμενη από τους Καγκελάρη Νικόλαο Διευθυντή του 1ου Ε.Κ. Πρέβεζας, Φώτογλου Σταύρο, Μπέλλο Χρήστο, και Μπλάτσου Βασιλική εκπαιδευτικούς και Στεργίου Βασίλειο εκπρόσωπο των μαθητών, προέβη στο άνοιγμα των προσφορών που κατατέθηκαν εγκαίρως στο 1ο Ε.Κ. Πρέβεζας από τουριστικά γραφεία, ήτοι:

1. Houliaras Travel
  2. Hellenic Memories Travel Services
  3. Kosmas Tours Travel Services
  4. Skarpos Tours Travel Agency

και επέλεξε ομόφωνα το τουριστικό γραφείο Kosmas Tours Travel Services με έδρα την Πρέβεζα, το οποίο πληροί τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση των μαθητών και των συνοδών εκπαιδευτικών, σύμφωνα με τους όρους της προκήρυξης, και προσφέρει την χαμηλότερη τιμή.

Δείτε εδώ το αρχείο των προσφορών.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 6 επισκέπτες και κανένα μέλος